Apie kompanija

 UAB "Buhalterinės apskaitos paslaugos" – profesionalios ir patikimos buhalterinės apskaitos paslaugos. Apskaitos paslaugos, verslo konsultacijos ir įmonių steigimas visoje Lietuvoje. Nuo 2015 m. įsitvirtinusi Lietuvos rinkoje UAB "Buhalterinės apskaitos paslaugos" sukaupė vertingą patirtį įvairių sričių įmonių buhalterinės apskaitos administravime ir pelnė daugiau kaip 100 Lietuvos įmonių pasitikėjimą, bei užsienio kompanijų filialų su kuriomis bendradarbiauja jau nebe pirmus metus. 

Kokybiškos buhalterinės apskaitos paslaugos bei konsultacijos finansiniais klausimais teikiamos tik kvalifikuotų specialistų, turinčių aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir puikiai išmanančių buhalterinę apskaitą, įstatymus, bei mokesčius reglamentuojančius teisės aktus.  

UAB "Buhalterinės apskaitos paslaugos" atsižvelgia į kiekvieno kliento individualų poreikį ir siūlo tik palankiausius sprendimus.

UAB "Buhalterinės apskaitos paslaugos" apskaitos paslaugos tai:

  • ĮMONĖS POLITIKA grindžiama tarptautinių kokybės standartų atitikimu, problemų ir klaidų prevencijos vykdymu, tiksliu mokesčių apskaičiavimu, bei savalaikiu deklaracijų ir ataskaitų rengimu bei pateikimu. Klientų lūkesčių viršijimas yra mūsų darbo tikslas.
  • BUHALTERINĖ PATIRTIS Sukaupėme vertingą patirtį įvairių sričių įmonių buhalterinės apskaitos tvarkyme ir pelnėme nemažai Lietuvos ir tarptautinių kompanijų pasitikėjimą, su kuriomis bendradarbiaujame jau nebe pirmus metus.
  • BUHALTERINĖS PROGRAMOS EFEKTYVUMAS Suteikiame galimybę interneto pagalba prisijungti prie Kliento buhalterinės apskaitos duomenų bazės, mūsų apskaitos sistemoje, neapsiribojant lokacija ir laiku. Tai leidžia Klientui bet kuriuo metu matyti savo įmonės apskaitos duomenis: pirkėjų skolas, įsiskolinimus tiekėjams, ataskaitas apie įmonės rezultatus bei kitą rūpimą informaciją. Siūloma integruota sąskaitų faktūrų ir kitų dokumentų išrašymo funkcija.
  • DUOMENŲ SAUGUMAS Buhalterinė apskaita saugoma serveriuose, veiksmų kopijos įrašomos kasdien, taip užtikrinamas Klientų pateiktų duomenų saugumas ir konfidencialumas.
  • OPERATYVUMAS Operatyviai reaguojame į Klientų prašymus, užklausas, pageidavimus, konsultuojame apskaitos ir mokesčių klausimais. Visada esame pasiekiami telefonu ir elektroniniu paštu.
  • KOMUNIKACIJA Bendraujame žodžiu ir  raštu lietuvių, anglų, rusų kalbomis, todėl buhalterinė apskaita teikiama tiek Lietuvos, tiek ir užsienio kompanijoms.
  • LANKSTUMAS Apskaitos dokumentus (pirkimų, pardavimų, kasos, banko ir kt.) paimame iš Klientų vieną ar daugiau kartų per mėnesį, priklausomai nuo kiekio, bei klientų pageidavimų. Galimybė teikti dokumentus yra ir elektroniškai. 

Tvarkinga ir kokybiška buhalterinė apskaita yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis. Žinoma, kad žmogus, atsakantis už finansinius apskaitos reikalus yra būtinas kiekvienoje įmonėje, antra vertus, besivystantis verslas gali nepajėgti samdytis profesionalaus buhalterio. Mes siekiame padėti Jums vystyti savo veiklą teisėtai ir sklandžiai, tačiau be didelių išlaidų, be poreikio samdyti buhalterį. Apskaitos rūpesčius siūlome perleisti mūsų kvalifikuotų buhalterių komandai – sutaupytas laikas ir sumažintos išlaidos leis Jums siekti vis naujų verslo aukštumų. Savo ruožtu, mes atsakome už profesionaliai atliktą darbą: apskaitos procesų kontrolę, problemų numatymą ir išankstinį jų sprendimą, tiesioginę komunikaciją su Klientu, duomenų Klientui pilną pateikimą ir jų konfidencialumo garantiją.